Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 27 Września 2021
Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępności


Urząd Gminy Moszczenica zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.gminamoszczenica.eu

Dane teleadresowe jednostki:
Urząd Gminy Moszczenica
38-321 Moszczenica, ul. Samorządowa 4
Tel: 18 3541300 fax: 18 35 41 085
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ePUAP: /24of5gyd1s/skrytka

Data publikacji strony internetowej: 2015-01-01
Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2017-01-01

Strona internetowa www.gminamoszczenica.eu jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:
• Brak opisów zdjęć – tekstu alternatywnego, dla czytników obsługiwanych przez osoby niepełnosprawne
• Linki prowadzące do materiałów na innych stronach (podstronach) nie zawierają treści tekstowej, którą mogą odczytać programy dla niepełnosprawnych
• Część dokumentów nie ma poprawnie zaznaczonej struktury logicznej lub są skanami

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez pracowników Urzędu Gminy Moszczenica wspomaganej narzędziami automatycznymi.
Oświadczenie sporządzono dnia 2020-03-24.
Na stronie internetowej można używać standardowych skrótów klawiaturowych przeglądarki


Informacje zwrotne i dane kontaktowe:


W Urzędzie Gminy Moszczenica do realizacji spraw w zakresie dostępności cyfrowej wyznaczony został Bogusław Kalisz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 18 3541300 (dotyczy powiadomień o braku dostępności cyfrowej oraz żądań zapewnienia dostępności cyfrowej).

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych każdy ma prawo wystąpić do podmiotu publicznego z żądaniem udostępnienia cyfrowego wskazanej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub ich elementów, ewentualnie zapewnienia dostępu alternatywnego, na warunkach określonych w ustawie. W przypadku odmowy wnoszący żądanie może złożyć skargę z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, a także powiadomić Rzecznika Praw Obywatelskich: www.rpo.gov.pl .


Dostępność architektoniczna


Lokale Urzędu Gminy Moszczenica znajdują się na pierwszym piętrze budynku o przeznaczeniu biurowym. Wejście do budynku znajduje się od strony ulicy. Brak windy i podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Przed i za budynkiem wyznaczono miejsca parkingowe, brak wyznaczonego miejsca dla osób niepełnosprawnych. Do Urzędu Gminy Moszczenica można wejść z psem przewodnikiem lub psem asystującym
W pomieszczeniach Urzędu Gminy Moszczenica nie ma pętli indukcyjnych zagrażających osobom z rozrusznikiem serca.
Zapewnienie osobom słabo słyszącym oraz głuchoniemym metody komunikacji przy załatwianiu spraw.
Wyszukiwarka

Pogoda

 

nsp2021

pwdczyste powietrze

zasady ostrzeganiaNasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
https://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2020 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM