Dzisiaj jest: 17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni

W dniu 18 grudnia 2019 r. odbyło się kolejne, tym razem wigilijne spotkanie Rodzin dzieci biorących udział w Projekcie: Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Moszczenica – oddział w ZS Moszczenica. W naszym oddziale Placówki w zajęciach uczestniczy 45 uczniów SP Moszczenica. Uczniowie mają zapewnioną opiekę do godz. 17 od poniedziałku do piątku.  Korzystają z bogatej oferty zajęć, będą również  mogli po Nowym roku mieć zapewnioną pomoc wielu specjalistów. Wszystkie zajęcia, wyżywienie, opieka wychowawców i specjalistów, udziały w wycieczkach, zimowiskach dochodzących i półkoloniach przez najbliższe 2,5 roku są nieodpłatne. Nasi uczniowie już uczestniczyli w 3 wycieczkach: do Muzeum Ziemi Bieckiej, do Teatru w Tarnowie oraz do Muzeum Dobranocek i Kina w Rzeszowie. W ramach spotkania rodzinnego wszyscy uczestniczyli w seansie kinowym w Nowym Sączu.   Ponadto 25 uczniów Naszej Szkoły jest uczestnikami zajęć w Oddziale umieszczonym w Ośrodku Kultury i Biblioteki.

W załączeniu prezentacja  dotychczasowych działań oddziału w ZS Moszczenica przedstawiona w czasie spotkania przez koordynatora, dyrektora ZS Moszczenica Witolda Bogdana.

PREZENTACJA - pobierz