Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

 W dniu 18 grudnia 2019 r. odbyło się kolejne, tym razem wigilijne spotkanie Rodzin dzieci biorących udział w Projekcie: Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Moszczenica – oddział w ZS Moszczenica. W naszym oddziale Placówki w zajęciach uczestniczy 45 uczniów SP Moszczenica. Uczniowie mają zapewnioną opiekę do godz. 17 od poniedziałku do piątku.  Korzystają z bogatej oferty zajęć, będą również  mogli po Nowym roku mieć zapewnioną pomoc wielu specjalistów. Wszystkie zajęcia, wyżywienie, opieka wychowawców i specjalistów, udziały w wycieczkach, zimowiskach dochodzących i półkoloniach przez najbliższe 2,5 roku są nieodpłatne. Nasi uczniowie już uczestniczyli w 3 wycieczkach: do Muzeum Ziemi Bieckiej, do Teatru w Tarnowie oraz do Muzeum Dobranocek i Kina w Rzeszowie. W ramach spotkania rodzinnego wszyscy uczestniczyli w seansie kinowym w Nowym Sączu.   Ponadto 25 uczniów Naszej Szkoły jest uczestnikami zajęć w Oddziale umieszczonym w Ośrodku Kultury i Biblioteki.

W załączeniu prezentacja  dotychczasowych działań oddziału w ZS Moszczenica przedstawiona w czasie spotkania przez koordynatora, dyrektora ZS Moszczenica Witolda Bogdana.

PREZENTACJA - pobierz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM