Dzisiaj jest: 18 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy zaprasza mieszkańców gminy Moszczenica do zwiedzania nietypowej wystawy książek, która w słoneczne, sierpniowe dni będzie prezentowana przed budynkiem OKiB!

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy realizuje kolejne działanie w ramach projektu dofinansowanego przez MKiDN pt. „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”. Tym razem zapraszamy Państwa do zwiedzania plenerowej wystawy książek o tematyce prozdrowotnej — na co dzień znajdujących się w zbiorach naszej biblioteki. Plenerowy pokaz publikacji będzie dostępny do zwiedzania przez cały sierpień w ciepłe, słoneczne dni przed budynkiem OKiB. Zapraszamy!

Wystawa jest organizowana w ramach projektu „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”. Projekt jest realizowany z programu Partnerstwo dla Książki i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy: www.okib.gminamoszczenica.eu