Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 18 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy zaprasza mieszkańców gminy Moszczenica do zwiedzania nietypowej wystawy książek, która w słoneczne, sierpniowe dni będzie prezentowana przed budynkiem OKiB!

 

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy realizuje kolejne działanie w ramach projektu dofinansowanego przez MKiDN pt. „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”. Tym razem zapraszamy Państwa do zwiedzania plenerowej wystawy książek o tematyce prozdrowotnej — na co dzień znajdujących się w zbiorach naszej biblioteki. Plenerowy pokaz publikacji będzie dostępny do zwiedzania przez cały sierpień w ciepłe, słoneczne dni przed budynkiem OKiB. Zapraszamy!

Wystawa jest organizowana w ramach projektu „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”. Projekt jest realizowany z programu Partnerstwo dla Książki i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy: www.okib.gminamoszczenica.eu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM