Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 18 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

Weź udział w konkursie na „zdrowy wiersz” promujący zdrowy styl życia i wygrywaj atrakcyjne nagrody!


Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy ogłasza, w ramach projektu ministerialnego „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”, konkurs na wiersz pt. „Czas być zdrowym”, który jest skierowany do młodzieży z gminy Moszczenica w wieku 13–18 lat.


Autorskie wiersze należy składać do 5 września 2019 roku osobiście w siedzibie OKiB w Moszczenicy lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 września 2019 roku. Jury konkursowe, wyłaniając zwycięzców, weźmie pod uwagę m.in. kreatywność, stylistykę, użyte środki językowe oraz samodzielność. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!


Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie konkursu. Dodatkowych informacji udziela pracownik OKiB w Moszczenicy Halina Wałęga (tel.: 18 35 41 044, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”. Projekt jest realizowany z programu Partnerstwo dla Książki i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Regulamin

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”. 
Projekt jest realizowany z programu Partnerstwo dla Książki i dofinansowany ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy: www.okib.gminamoszczenica.eu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM