Dzisiaj jest: 18 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

Weź udział w konkursie na „zdrowy wiersz” promujący zdrowy styl życia i wygrywaj atrakcyjne nagrody!

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy ogłasza, w ramach projektu ministerialnego „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”, konkurs na wiersz pt. „Czas być zdrowym”, który jest skierowany do młodzieży z gminy Moszczenica w wieku 13–18 lat.

Autorskie wiersze należy składać do 5 września 2019 roku osobiście w siedzibie OKiB w Moszczenicy lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 września 2019 roku. Jury konkursowe, wyłaniając zwycięzców, weźmie pod uwagę m.in. kreatywność, stylistykę, użyte środki językowe oraz samodzielność. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie konkursu. Dodatkowych informacji udziela pracownik OKiB w Moszczenicy Halina Wałęga (tel.: 18 35 41 044, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”. Projekt jest realizowany z programu Partnerstwo dla Książki i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Regulamin

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy: www.okib.gminamoszczenica.eu