Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 17 Lipca 2019
Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji PublicznejPanujące upały i wszechobecna susza oraz coraz częstsze przypadki braku wody w studniach są zmartwieniem dla wielu mieszkańców Moszczenicy i Staszkówki. Dlatego punktem wyjścia do rozwiązania problemu braku wody w gminie będzie fakt, że w Urzędzie Gminy Moszczenica podpisana została umowa na realizację zadania o nazwie: Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Moszczenica. Oznacza to, że Wykonawca, którym została firma Z.U.P.H. HAŻBUD Sp. z o.o. z Gorlic od lipca br. do września 2020 r. wykona rozdzielczą sieć wodociągową na znacznym obszarze wsi Moszczenica. Ze strony Gminy Moszczenica umowa została podpisana przez Pana Jerzego Wałęgę - Wójta Gminy Moszczenica natomiast Wykonawcę reprezentował Wiceprezes Zarządu Pan Józef Haluch.  

PM

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM