Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 17 Lipca 2019
Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa w Moszczenicy zorganizowała po raz trzeci w ostatnich latach Zieloną Szkołę. Wszystkie wyjazdy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zostały bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników i rodziców. Wyjazdy takie maję ogromne walory wychowawcze, profilaktyczne, integracyjne i zdrowotne.

W tym roku Zielona Szkła była zorganizowana w dniach od 13 do 22 maja w ośrodku wypoczynkowym „Moderna” w Jastrzębiej Górze.

W czasie wyjazdu zorganizowano dla uczniów specjalny program zajęć zawierający m.in.: zajęcia profilaktyczne i wychowawcze, zajęcia rekreacyjno- sportowe, zajęcia plastyczne, wycieczki po najbliższej okolicy. Zwiedziliśmy Gdańsk, Gdynię i Sopot. Celem kolejnej wycieczki był Hel i Władysławowo. Zwiedziliśmy fokarium, pływaliśmy statkiem. W niedzielę pływaliśmy na basenie aquaparku Cetniewo i zwiedziliśmy Aleję Gwiazd Sportu. W czasie dodatkowej i nieplanowanej wcześniej wycieczki zwiedziliśmy Groty Mechowskie oraz Puck. Podczas wycieczek pieszych po okolicy zwiedziliśmy latarnię morską na Rozewiu i Lisi Jar, a także dworek Piłsudzkiego i wiele innych atrakcji Jastrzębiej Góry. W drodze nad morze tradycyjnie zwiedziliśmy wspaniały Toruń. Uczniowie już pytają o kolejny wyjazd.

 

Witold BogdanDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM