Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 20 Marca 2019
Imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji PublicznejPLAN
działania priorytetowego dla rejonu służbowego  dzielnicy nr 12- Gmina Moszczenica

  • Konrad Pater :    miejscowość Moszczenica rejon posesji nr 43 przy ul. Leśnej i tzw. „ Księżego Lasu”, gdzie według zgłoszeń mieszkańców w godzinach wieczorowo - nocnych  młode osoby przyjeżdżają samochodami, spożywają alkohol, zaśmiecają miejsce publiczne oraz dopuszczają się dewastacji  usytuowanej nieopodal altany rekreacyjnej.  Sytuacja ta jest  bardzo uciążliwa dla mieszkańców ul. Leśnej w Moszczenicy. Zdiagnozowane zagrożenie ma swoje potwierdzenie również w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM