Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 23 Lutego 2019
Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

15 stycznia 2019 r. w Urzędzie Gminy Moszczenia podpisana została umowa pomiędzy Gminą Moszczenica i Starostwem Powiatowym w Gorlicach na mocy której powstaną nowe chodniku przy drodze powiatowej Ciężkowice-Staszkówka-Moszczenica.Gmina Moszczenica znacząco partycypuje w kosztach budowy chodników przy drogach powiatowych, pomoc finansowa dla powiatu może sięgnąć nawet 50% faktycznych kosztów inwestycji. Mając jednak na uwadze znaczną poprawę bezpieczeństwa osób pieszych poruszających się po tychże drogach taka inwestycja jest jak najbardziej zasadna.

Powyższa umowa dotyczy budowy chodnika w Moszczenicy. Powstanie on w bieżącym 2019 roku, za zlewnią mleka w stronę ronda na Krzyżówce i przedłuży obecny ciąg chodników o około 700 metrów - czyli sięgać będzie ul. Świerkowej. Docelowo planowane jest połączenie chodnikiem centrum Moszczenicy z rondem na Krzyżówce.


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM