Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 22 Października 2018
Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej


Już 991 gmin i powiatów z całej Polski  należy do Klubu Sportowa Polska. Jego członkiem jest również Gmina Moszczenica.

Aby sprostać wymaganiom Programu należy podjąć szereg działań mających na celu budowę oraz modernizacje obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także aktywnie wspierać rozwój sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewnić wszystkim równy i powszechny dostęp do nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury sportowej, promować działania mające na celu zmianę jakości życia mieszkańców, wyrównywanie szans dzieci i młodzieży w możliwościach uprawiania sportów, propagowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

Klub to również możliwość wymiany doświadczeń jak również czerpania wiedzy od wiodących na rynku firm branży sportowej.

Gmina Moszczenica już po raz trzeci została wyróżniona tytułem SPORTOWA GMINA. Wyróżnienie to przyznawane jest samorządom, które najaktywniej działają w sferze kultury fizycznej - organizują imprezy o sportowym charakterze, dobrze wykorzystują posiadaną bazę sportową oraz rozwijają ją budując nowe obiekty.Powyżej fragment publikacji wydanej z okazji wręczenia nagród Liderom Klubu Sportowa Polska 2018.   

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM