Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 20 Września 2018
Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

REWIR DZIELNICOWYCH KPP GORLICE


PLAN działania priorytetowego dla rejonu służbowego dzielnicy nr 12- Gmina Moszczenica

  • Konrad Pater : miejscowość Staszkówka skrzyżowanie drogi powiatowej Moszczenica - Ciężkowice i gminnej Staszkówka – Łużna,  gdzie występują ubytki w nawierzchni asfaltowej oraz brak jest oznakowania określającego pierwszeństwo przejazdu na drodze powiatowej względem drogi gminnej, oraz brak poziomego i pionowego oznakowania „ przejścia dla pieszych” łączącego chodniki po obu stronach drogi gminnej Staszkówka- Łużna, brak wiaty przystankowej. Sytuacja ta stwarza realne zagrożenie dla pieszych, jak również kierujących pojazdami mechanicznymi. Zdiagnozowane zagrożenie ma swoje potwierdzenie również w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM