Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 3 Czerwca 2023
Imieniny obchodzą: Leszek, Anatola, Tamara
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

19 maja 2023r. w Starym Sączu, mieście św. Kingi – patronki samorządowców odbył się coroczny Małopolski Dzień Samorządu Terytorialnego organizowany przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

 

Obchody rozpoczęła Msza Święta w Klasztorze SS Klarysek, następnie uczestnicy spotkania udali się do Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II, gdzie odbyła się część oficjalna. Oprócz wystąpień i występów artystycznych 19 Wójtów i Burmistrzów pełniących swoją funkcję od ponad 25 lat uhonorowanych zostało statuetkami 25-lecia Polskich Regionów. Warto zaznaczyć, że wśród wyróżnionych znalazł się Wójt Gminy Moszczenica – Pan Jerzy Wałęga.

25

Dzień Samorządu Terytorialnego został ustanowiony przez Sejm RP 22 lata temu. To uhonorowanie pracy wszystkich samorządowców i pracowników samorządowych gmin, powiatów i województw. Od 2007 roku patronką polskich samorządowców jest Święta Kinga.

ukraina pomoc

Wyszukiwarka

Pogoda

 

Odpady2022

pwd 

czyste powietrze

zasady ostrzegania

polski lad

osp 2022

cp.jpg

oze.png

oze1Jakość powietrza Moszczenica ul. Samorządowa

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
https://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2020 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM