Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 27 Listopada 2022
Imieniny obchodzą: Ksenia, Walerian, Franciszek
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

W ostatnim numerze „Echa Moszczenicy”, na stronie 6, w artykule zatytułowanym „Centrum Rodziny w Gminie Moszczenica – już niemal dwa lata funkcjonowania placówki” dokonując łamania tekstu błędnie wstawiłem nieodpowiednie do treści artykułu zdjęcia, bo związane z programami senioralnymi obecnie realizowanymi w naszej gminie. Za błąd przepraszam.

Poniżej przedstawiam tekst źródłowy z poprawnymi fotografiami artykułu o Centrum Rodziny autorstwa Pani Joanny Kleszyk, natomiast artykuł z zakresu programów senioralnych pojawi się w następnym numerze czasopisma.

Paweł Morańda


gops1

gops2

gops3

ukraina pomoc

Wyszukiwarka

Pogoda

 

Odpady2022

pwd 

czyste powietrze

zasady ostrzegania

polski lad

osp 2022

cp.jpg

oze.png

oze1Jakość powietrza Moszczenica ul. Samorządowa

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
https://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2020 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM