Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 27 Września 2021
Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

REWIR DZIELNICOWYCH KPP GORLICE

PLAN

  • asp. Konrad Pater : Działanie priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie: Główne zagrożenie na terenie rejonu służbowego nr 12 stanowią przypadki spożywania alkoholu wbrew przepisom Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi, zanieczyszczania miejsc publicznych oraz zakłócana ładu i porządku publicznego przez osoby znajdujące się pod działaniem alkoholu w miejscowość Staszkówka. Opisane zagrożenie występuje  w rejonie ul. Sportowej i Gorlickiej, gdzie znajduje się parking przy sklepach spożywczych, wiata przystankowa i łakwki. Zagrożenie występuje głównie wieczorami i nasila się podczas weekendów.

 

Wyszukiwarka

Pogoda

 

nsp2021

pwdczyste powietrze

zasady ostrzeganiaNasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
https://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2020 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM