Dzisiaj jest: 27 Września 2021
Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma

PODZIĘKOWANIE

Składam wyrazy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i wspólnego świętowania Dożynek Gminnych Staszkówka 2021 w dniu 15 sierpnia. Szczególne podziękowania należą się Księdzu Biskupowi Stanisławowi Salaterskiemu, Księżą Proboszczom, wszystkim kapłanom za eucharystię, słowo boże, poświęcenie wieńców i modlitwę. Pięciu grupom dożynkowym, chórowi pod kierownictwem Pana Piotra Burkota, Strażakom, Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich, Sołtysom i głównemu organizatorowi Pani Dyrektor Joannie Brach.

Dziękuję liczne zgromadzonej publiczności ze Staszkówki i z Moszczenicy, gościom, służbie zdrowia naszych ośrodków, zespołom artystycznym.

Piękna tradycja dożynkowa została podtrzymana po rocznej przerwie spowodowanej pandemią i daje nadzieję, na podobne zachowania w przyszłości.

Jerzy Wałęga
Wójt Gminy Moszczenica

Moszczenica, 16.08.2021 r.

Zdjęcia z Dożynek Gminnych Staszkówka 2021 (Masz Św. oraz prezentacja wieńcy dożynkowych) – zobacz w galerii - kiknij.

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości dostępne są w UG Moszczenica – pok.nr 9.

nsp2021

pwd

czyste powietrze

zasady ostrzegania

Copyright © 2020 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.