Dzisiaj jest: 14 Kwietnia 2024

lisek1

Szanowni Mieszkańcy Gminy
Moszczenicy, Staszkówki

Przekazuję słowa podziękowania za udział w wyborach i oddane głosy. Wszyscy udowodniliśmy, że spokój, uczciwa praca, pozytywne zmiany i doświadczenie są w cenie.

Dziękuję za oddane na mnie głosy – to duża liczba 1395, co stanowi 66.05% wszystkich oddanych głosów na trzech kandydatów.
Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Moszczenica Staszkówka wprowadził 13 radnych do Rady Gminy Moszczenica. Razem będziemy realizować nasz program i wsłuchiwać się w potrzeby społeczne.

Wójt Gminy i Rada Gminy reprezentują wszystkich mieszkańców Gminy Moszczenica i dobro ogólne jest dla nas najważniejsze.

MĄDRZY MIESZKAŃCY – DOBRA GMINA

Jerzy Wałęga

Moszczenica, 08.04.2024r.

4 kwietnia 2024r. w budynku Sokoła w Gorlicach odbyła się XXI Sesja Zgromadzenia Związku Gmin Ziemi Gorlickiej. Miała uroczysty charakter w związku z jubileuszem 30-lecia powstania organizacji. Na sesji stawili się przedstawiciele wszystkich gmin powiatu gorlickiego - gmin członkowskich, aby wspólnie celebrować trzy dekady wspólnej pracy i dokonanych w tym czasie osiągnięć.

Prezentacja dorobku ZGZG - film poniżej

zgzg 7
 zgzg 1
zgzg 2
zgzg 3
zgzg 4
zgzg 5
zgzg 6
Fot. UM Gorlice

Znane są już wyniki we wszystkich obwodowych wyborczych Gminy Moszczenica. Jerzy Wałęga ponownie został wybrany Wójtem Gminy Moszczenica.

W Radzie Gminy Moszczenica zasiądzie 13 radnych z komitetu KWW Wspólnota Samorządowa Moszczenica Staszkówka, jeden radny z KWW Polacy dla Wolności oraz jeden z KWW Ewy Stępień.

Państwowa Komisja Wyborcza wizualizuje oficjalne wyniki Wyborów Samorzadowych z 7 kwietnia 2024 r.  Aby sprawdzić prosimy kliknąć na link Biura Wyborczego: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/wbp/okregi/120500

wynik1

Wyniki3

Uprzejmie informujemy zaineresowanych mieszkańców Staszkówki o możliwości włączenia się do nowo wybudowanej sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Staszkówce. Dotyczy to domów przy ulicach: Patria, Mentlówka, Akacjowa, Graniczna, Wspólna. Budowa przyłączy może się odbywać na warunkach wydanych przez Urząd Gminy Moszczenica, które będą podobne do poprzednio stosowanych.

kanalizacja_wodociag_stka_03_2024.jpeg

GKRPA

malopolskie

portal interesanta

Odpady2022

ukraina pomoc

pwd

czyste powietrze

zasady ostrzegania

polski lad

osp 2022

cp.jpg

oze.png

oze1

Jakość powietrza Moszczenica ul. Samorządowa

OWG

malopolskie osp 2023 na stronę

modernizacja instalacji alarmowej 2023

Copyright © 2020 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.