Dzisiaj jest: 20 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard

PODZIĘKOWANIE

W imieniu Samorządu Gminy Moszczenica pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom i gościom za przygotowanie, przeprowadzenie i udział w Dożynkach Gminnych Staszkówka 2018.

Przede wszystkim dziękuję grupom dożynkowym, które przygotowały cztery wieńce: Sołectwu Moszczenica, Sołectwu Staszkówka, KGW Staszkówka i strażakom naszej gminy. Wyrazy uznania kieruję w stronę księży zgromadzonych wokół ołtarza, Dyrekcji i pracownikom OKiB w Moszczenicy oraz strażakom OSP Staszkówka, którzy w trudnych warunkach atmosferycznych dostosowali swoją remizę pod obrzędy dożynkowe.

Szczególne słowa podziękowania kieruję do posła Jana Dudy za obecność i wręczony medal dla zasłużonego rolnika.

15 sierpnia 2018 r. Gmina Moszczenica doceniła rolniczy trud i podziękowała Panu Bogu i ludziom za tegoroczne plony.

Moszczenica, 17.08.2018 r.

Jerzy Wałęga