Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 22 Maja 2018
Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

Szanowni Państwo, w związku ze zmianami administracyjnymi polegającymi na wprowadzeniu nazw ulic w Gminie Moszczenica, informujemy, że od dnia 1 lutego 2018 r. w Urzędzie Gminy w Moszczenicy uruchomiony jest punkt przyjmowania wniosków o wymianę praw jazdy i dowodów rejestracyjnych dla mieszkańców Gminy Moszczenica.

Wymiana dowodu rejestracyjnego - 54,50 zł.

Wymiana prawa jazdy - bezpłatnie - w przypadku wymiany dokumentu , wynikającej z wprowadzenia  ulic na terenie Gminy Moszczenicy.

Wnioski będzie można składać w pokoju nr 11 w okresie od 21 maja do 31 lipca br. w poniedziałki i czwartki w godzinach od 7:30 do 15:30, w pozostałe dni punkt będzie nieczynny.Więcej Informacji można uzyskać punkcie przyjmowania wniosków w Urzędzie Gminy Moszczenica, w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Gorlicach lub na stronie internetowej Starostwa.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Pogoda

 

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM