Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 17 Lipca 2018
Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

Szanowni Państwo, w związku ze zmianami administracyjnymi polegającymi na wprowadzeniu nazw ulic w Gminie Moszczenica, informujemy, że od dnia 1 lutego 2018 r. w Urzędzie Gminy w Moszczenicy uruchomiony jest punkt przyjmowania wniosków o wymianę praw jazdy i dowodów rejestracyjnych dla mieszkańców Gminy Moszczenica.

Wymiana dowodu rejestracyjnego - 54,50 zł.

Wymiana prawa jazdy - bezpłatnie - w przypadku wymiany dokumentu , wynikającej z wprowadzenia  ulic na terenie Gminy Moszczenicy.

Wnioski będzie można składać w pokoju nr 11 w okresie od 21 maja do 31 lipca br. w poniedziałki i czwartki w godzinach od 7:30 do 15:30, w pozostałe dni punkt będzie nieczynny.Więcej Informacji można uzyskać punkcie przyjmowania wniosków w Urzędzie Gminy Moszczenica, w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Gorlicach lub na stronie internetowej Starostwa.

Komentarze  

#1 Jeffrey 2018-06-16 12:43
where would you begin? First thing you certainly can do is start incorporating
neighborhood into your keywords and phrases. A superb example would be if you're attempting to sell essential oils, your own keywords can be"essential oils," or even"high quality essential oils." Now you wish to introduce local, which means you turn your keyword into a long-term key word using site, such as"essential oils
London" or"essential oils in New York" as examples

My website; Kristen: https://500px.com/grimh/about
Cytować
Wyszukiwarka

Pogoda

 

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM