Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 22 Marca 2018
Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
  • Telefon do urzędu.  18 354 13 00
  • Przejdź do kontaktu.
  • Mapa witryny.
  • Biuletyn Informacji Publicznej

Komunikat


     

     W związku z kończącym się procesem konsultacji społecznych w sprawie nowej numeracji porządkowej budynków na terenie Gminy Moszczenica, uprzejmie informuję, że na stronie internetowej gminy oraz w Urzędzie Gminy Moszczenica dostępne są mapy z najnowszym stanem przebiegu i nazw ulic. Realizują one wnioski Komisji, Rad Sołeckich, Mieszkańców gminy i Zebrań Wiejskich.

     Planowane zatwierdzenie tych dokumentów przewiduję w połowie października na Sesji Rady Gminy Moszczenica.


Moszczenica, 26.09.2017 r.

(-) Jerzy Wałęga
Wójt Gminy Moszczenica

Komentarze  

#2 Henryk 2017-10-06 13:42
Witam. Z plotek słyszałem , że JAKAŚ tam Pani Janina gnębi Pana, że zamiast ulic powinno być zrobione oświetlenie ze względu na zagrożenie . Zagrożenie w tym miejscu jest ........... , może chce startować na Radną i to jest temat. Osoba w/g mnie bez polotu, nazwy ulic to bezpieczeństwo i natychmiastowa pomoc dla mieszkańców. Obecnie przekazując służbą zajmujących się naszym bezpieczeństwem miejsce zamieszkania to można włożyć do ty..., obok mnie są nr, 1000, i 233. Pani Janina chce abyśmy wrócili do średniowiecza i była lepsza zmiana, będzie atrakcja turystyczna , gdzie kultura rozwinięta będzie nas zwiedzać. Pan Prezes zrobi ZOO z nas. Ciekawy jestem , jak nasze wnuki to podsumują, też okres ten będzie komuną. Dlatego jestem za zrobieniem ulic, bo to jest podstawa do bezpieczeństwa mieszkańców. Popieram Cię Wójcie, bo masz naprawdę przyszłościowe plany. Późniejsi twoi następcy na pewno będą używać to pod siebie. Kompromis musi być coś za coś.
Cytować
#1 Henryk 2017-09-30 07:57
Witam. Widzę , że Wójt to Wójt. Serdecznie pozdrawiam C.H.
Cytować
Wyszukiwarka

Pogoda

 

Nasi Partnerzy

Urząd Gminy Moszczenica
Samorządowa 4
38-321 Moszczenica

woj. małopolskie

  tel.: 18 354 13 00
fax.: 18 354 10 85
     
  e-mail: gmina@gminamoszczenica.eu
http://www.gminamoszczenica.eu
  Godziny Urzędowania:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Copyright © 2017 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM